ZomerKunst ’26

DE BINNEN- en BUITENEXPOSITIE

Zondag 9 augustus t/m zondag 6 september

Wij hebben iedereen in de gemeente Voorst – al dan niet lid van de Kunstkring – uitgenodigd om met hun werk te komen exposeren in Galerie ‘De Statenhoed’ en in de tuinen rondom de Galerie.

Thema voor 2026: ‘Poort naar de Toekomst’

Voor deze exposities, die officieel wordt geopend op zondag 9 augustus a.s. konden belangstellenden op twee manieren meedoen. Zelfstandig. Of onder begeleiding van de kunstenaars van de kunstkring zelf, in de Open Ateliers die in juli gegeven werden.

Inmiddels is hier door de inwoners van de gemeente Voorst met veel enthousiasme gebruik van gemaakt. Zowel door kinderen (in de kinderworkshops) als door volwassenen (in de volwassen workshops).

De resultaten kunt u vanaf zondag 9 augustus t/m zondag 6 september zowel in een binnen- als buitenexpositie bekijken.

DE BUITEN EXPOSITIE

In de tuin van de Galerie vindt u een beeldengroep van mensen die samen de toekomst ingaan. Ze hebben allemaal een eigen zelfgekozen kleur. En uiteraard een rugzakje! Maar ook z.g. ‘Tegelteksten’, met wijsheden gericht op de toekomst.

En dat is nog lang niet alles. Dus wij nodigen u uit, onder De Poort van de Toekomst door, voor een verrassende wandeling!

DE BINNEN EXPOSITIE

En natuurlijk is er in de Galerie zelf ook de binnen expositie. Ook daar kregen inwoners van de gemeente Voorst de mogelijkheid om aan deel te nemen.

U krijgt een diversiteit aan kunstvormen te zien: Olie- en acrylschilderijen, tekeningen, fotografie, gemengde technieken, textiel, keramiek, glas, beeldhouwkunst en houtsnijwerkwerk.

Bovendien is er een aanmoedigingsprijs voor het best ingezonden werk voor de binnenexpositie.
En de winnaar wordt bepaald door U, het publiek!

De ZomerKunst ’26 Expositie
Zo. 9 aug. t/m zo. 6 sept.
Officiƫle opening: zondag 9 aug., 15.00 uur
Dorpsstraat 11 a, Twello
Openingstijden Galerie: vr., za., zo. 14.00 – 17.00

U bent van harte welkom!